Boek ons

Lesrooster

  • Maandag

    Pilates-yoga 30+ 10.00 - 11.00 uur zaal 2
    Streetdance 6-8 jaar (niveau 1) 16.00 - 17.00 uur zaal 1
    Acro selectie 17.00 - 18.00 uur zaal 1
    Acrokids (Dansgroep) 18.00 - 19.00 uur zaal 1
    Break-hop jongens 18.00 - 19.00 uur zaal 2
    Hiphop 13+ 19.00 - 20.00 uur zaal 2
    Klassiek ballet gevorderd 19.00 - 20.00 uur zaal 1
    Zumba 20.00 - 21.00 uur zaal 1
    Balance Repetitie (Dansgroep) 20.00 - 22.00 uur zaal 2
  • Dinsdag

    Klassiek ballet medium 17.00 - 18.00 uur zaal 1
    Jazz 9-13 jaar 18.00 - 19.00 uur zaal 1
    Show Dance 14-17 jaar 18.30 - 20.00 uur zaal 1
    Jazz 14+ 19.00 - 20.00 uur zaal 2
    Show Dance 18+ jaar 20.00 - 21.30 uur zaal 1
    Paaldansen 20.15 - 21.45 uur zaal 2

     

    Dinsdag Numansdorp

    Streetdance 5-8 jaar 15.30 - 16.30 uur Basisschool de Bron*
    Streetdance 9-12 jaar 16.30 - 17.30 uur Basisschool de Bron*
    Acrodans 6-16 jaar 17.30 - 18.30 uur Basisschool de Bron*
    Streetdance 9-12 jaar 18.30 - 19.30 uur Basisschool de Bron*

     

    *Basisschool de Bron, Roerdompsingel 2

  • Woensdag

    Balance Mini repetitie (Dansgroep) 13.30 - 14.30 uur zaal 2
    Klassiek ballet 5-7 jaar 13.30 - 14.30 uur zaal 1
    Klassiek ballet 8-10 jaar 14.30 - 15.30 uur zaal 1
    Acrodans 6-16 jaar 14.30 - 15.30 uur zaal 2
    Klassiek ballet 11-13 jaar 15.30 - 16.30 uur zaal 1
    Jazz mix 8-11 jaar 16.30 - 17.30 uur zaal 1
    Spitzenles - Beginners - één keer per maand 17.00 - 18.00 uur zaal 2
    Streetdance 11-14 jaar 18.30 - 19.30 uur zaal 2
    Spitzenles - Gevorderd - één keer per maand 19.00 - 20.00 uur zaal 2
    Streetdance 15+ 19.30 - 20.30 uur zaal 1
    Zumba 20.00 - 21.00 uur zaal 2
    Burlesque 16+ 20.30 - 21.30 uur zaal 1

     

    Woensdag Piershil

    Streetdance 5-9 jaar 16.00 - 17.00 uur Basisschool Kraaienest*
    Streetdance 10+ 17.00 - 18.00 uur Basisschool Kraaienest*

     

    *Basisschool 't Kraaienest, Kon. Wilhelminastraat 5

  • Donderdag

    Streetdance 9-12 jaar (niveau 2) 16.00 - 17.00 uur zaal 1
    Streetdance Selectie 17.00 - 18.00 uur zaal 1
    Acro 6-16 jaar 18.00 - 19.00 uur zaal 1
    Balance Girls repetitie (Dansgroep) 17.30 - 19.30 uur zaal 2
    Body Workout 19.00 - 20.00 uur zaal 2
    Jazz volwassenen 19.30 - 20.30 uur zaal 1
    Klassiek ballet volwassenen 20.00 - 21.30 uur zaal 1
    Paaldansen 20.30 - 22.00 uur zaal 2

     

  • Vrijdag

    Peuterdans 2-4 jaar 09.00 - 09.45 uur zaal 2
    Peuterdans 2-4 jaar 10.00 - 10.45 uur zaal 2
    Kleuterdans 4 jaar 15.15 - 16.00 uur zaal 2
    Kleuterdans 5 jaar 16.00 - 17.00 uur zaal 2
    Street-jazz 5-7 jaar 16.00 - 17.00 uur zaal 1
    Acro beginners 17.00 - 18.00 uur zaal 1
    Acro gevorderd 18.00 - 19.00 uur zaal 1
    Theater 6-9 jaar 17.30 - 18.30 uur zaal 2
    Theater 10-13 jaar 18.30 - 19.30 uur zaal 1
    Balance Moves repetitie (Dansgroep) 19.00 - 20.30 uur zaal 2
    Modern 14+ (Contemporary Dance) 20.30 - 21.30 uur zaal 2
    Theater 14-17 jaar 19.30 - 20.45 uur zaal 1
    Theater 18+ 20.45 - 22.15 uur zaal 1

     

  • Zaterdag

    Musicalschool Niv. 1 10.00 - 11.00 uur zaal 1 & 2
    Musicalschool Niv. 1 & 2 11.00 - 13.00 uur zaal 1 & 2
    Musicalschool Niv. 2 13.00 - 14.00 uur zaal 1 & 2