Boek ons

Lesrooster

Maandag

16.00-17.00 uur                     Streetdance 5-8 jaar                      zaal 1

17.00-18.00 uur                     Acro selectie 6-16 jaar                  zaal 1

18.00-19.00 uur                     Acro Kids repetitie                          zaal 1

18.00-19.00 uur                     Break hop jongens                         zaal 2

19.00-20.00 uur                     Klassiek BT                                        zaal 1

20.00-21.00 uur                     Zumba                                                 zaal 1

20.00-21.00 uur                     B.D.C repetitie                                  zaal 2


Dinsdag

17.30-18.30 uur                     Klassiek selectie 12-16 jaar                zaal 1

18.30-19.30 uur                     Jazz dance  12-16 jaar                          zaal 1

20.00-21.30 uur                     Show 16+                                                   zaal 1

20.15-21.45 uur                     Pole Balance 14+                                   zaal 2


Dinsdag Numansdorp            

15.30-16.30 uur                     Streetdance  5-8 jaar                         De Bron

16.30-17.30 uur                     Streetdance  9-11 jaar                      De Bron

17.30-18.30 uur                     Acro 6-16 jaar                                       De Bron

18.30-19.30 uur                     Streetdance selectie                         De Bron


Dinsdag Zuid-Beijerland

19.30-20.30 uur                     Zumba                                                    ZBBG

20.30-21.30 uur                     Jazz-Modern 16+                               ZBBG


Woensdag

13.30-14.30 uur                     Klassiek ballet, 5,5-7 jaar                   zaal 1

13.30-14.30 uur                     Balance Mini repetitie                         zaal 2

14.30-15.30 uur                     Klassiek ballet, 8-10 jaar                    zaal 2

14.30-15.30 uur                     Acro gevorderd, 6-16 jaar                  zaal 1

15.30-16.30 uur                     Klassiek ballet, 11-12 jaar                 zaal 1

16.30-17.30 uur                     Jazz dance 8-11 jaar                            zaal 1

17.00-18.00 uur                     Spitzenles 1 x in de Maand               zaal 2

18.30-19.30 uur                     Streetdance 12-16 jaar                       zaal 1

19.00-20.00 uur                     Spitzenles 1 x in de Maand               zaal 2

19.30-20.30 uur                     Streetdance 17+                                    zaal 1

20.00-21.00 uur                     Zumba                                                       zaal 2

20.30-21.30 uur                     Burlesque                                                zaal 1


Woensdag Piershil

16.00-17.00 uur                     Streetdance 5,5-8 jaar                       De Wurf

17.00-18.00 uur                     Streetdance 9-13 jaar                        De Wurf

18.00-19.00 uur                     Streetdance 14+                                   De Wurf


Woensdag Zuid-Beijerland

16.00-17.00 uur                     Streetdance 5-8 jaar                          ZBBG

17.00-18.00 uur                     Acro 6-16 jaar                                       ZBBG

18.00-19.00 uur                     Streetdance 9-12 jaar                       ZBBG


Donderdag

16.00-17.00 uur                     Streetdance 9-12 jaar                        zaal 1

17.00-18.00 uur                     Streetdance selectie                          zaal 1

18.00-19.00 uur                     Acro gevorderd 6-16 jaar                 zaal 1

17.30-19.30 uur                     B.D.C  repetitie                                    zaal 1/2

19.00-20.00 uur                     Body Workout                                     zaal 2

19.30-20.30 uur                     Jazz volwassenen                              zaal 1

20.00-21.30 uur                     Klassiek ballet volwassenen         zaal 1/2

20.30-22.00 uur                     Pole Balance                                        zaal 2


Donderdag Zuid-Beijerland

15.30-16.30 uur                     Kleuterdans 4-6 jaar                            ZBBG

16.30-17.30 uur                     Klassiek ballet 6-10 jaar                     ZBBG


Vrijdag

09.00-09.45 uur                     Peuterdans 2,5-4 jaar                       zaal 2

10.00-10.45 uur                     Peuterdans 2,5-4 jaar                       zaal 2

15.15-16.00 uur                     Kleuterdans 4 jaar                             zaal 2

16.00-17.00 uur                     Kleuterdans 5 jaar                             zaal 2

16.00-17.00 uur                     Jazz dance 5-8 jaar                           zaal 1

17.00-18.00 uur                     Acro beginners 6-16 jaar                zaal 1

18.00-19.00 uur                     Acro selectie 6-16 jaar                     zaal 1

18.00-19.00 uur                     Theater  8-14 jaar                              zaal 2

19.00-20.15 uur                     Theater  14-18 jaar                            zaal 2

19.30-20.30 uur                     Modern-Contemporary                  zaal 1

20.15-21.45 uur                     Theater  18+                                        zaal 2


Vrijdag Zuid-Beijerland

10.00-10.45 uur                     Peuterdans 2,5-4 jaar                        ZBBG


Zaterdag

10.00-13.00 uur                     Musicalschool 8+                               zaal 1